Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gylterudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gylterudvegen
  • Beskrivelse: Vegen er veldig hullete. Må helt ned i gangfart flere steder, eller kjøre sikksakk mellom hull. Har fått ødelagt ett sett med felger på denne veien.
    Gylterudvegen
  • Svar: Hei! Beklager forholdene. Deler av vegen er høvlet og grøftet. Håper det ble bedre. Fullt vedlikehold får vi ikke gjort før til neste år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle