Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heibergs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Heibergs gate
  • Beskrivelse: Det er masse hull i veien i Heibergs gate. Håper dette kan utbedres?
    Heibergs gate
  • Svar: Hei! Har bestilt fylling av det største hullet innerst i vegen! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle