Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: langerudberget
  • Beskrivelse: hele området her vennersberg/langerudberg er overfylt med skjærer. De skriker og flakser på verandaer og på denne årstiden er det umulig å fore småfugler da skjærene river ned og tar med hele meiseboller.De bør skytes eller iallfall holdes isjakk da de er med på å utrydde småfugler.
    langerudberget
  • Svar: Hei! Vi er usikre på hvem som han ansvaret for slikt, men vi oppfordrer til å ta kontakt med kommunens viltforvalter, Paal Øieren, tlf. dir. innvalg. 62808282. tlf. mobil. 97149041. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle