Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre skogvei
  • Beskrivelse: Utkjørselen Nedre skogvei i Glåmlia til Vestre Soverveiende er helt forferdelig. Krysset har store humper og dumper, beboerne er redd for å kjøre bil i redsel for å påføre skade på bilens understell. Nå må den ansvarlige i kommunen få gjort noe med problemet. Har klaget på utkjørselen før uten at det er foretatt noe med det.
     Nedre skogvei
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men det er mulig vi ikke får gjort noe med dette før til neste år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle