Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Eidemsgate
  • Beskrivelse: Kommunens grøntareal tilknyttet omsorgsboligene i Tommelstadsgate benyttes nå til parkering hver dag. I tillegg er det hensatt en bil uten skilter her. Det bør ryddes opp i både parkeringen og den avskilta bilen snarest, før plenen (som kommunen har betalt for å vedlikeholdet av) blir fullstendig ødelagt.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Viser til befaring. Tiltak vil bli utført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning og KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle