Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kråkevn

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: kråkevn
  • Beskrivelse: Hele kråkevn har djupe spor, ved kryss med Gaukvn er det et større område med smuldret/manglende asfalt, inkl et relativt stort hull.
    kråkevn
  • Svar: Hei! Vi vil foreta en befaring i neste uke, og vil etter dette foreta en prioritering. Dersom forholdene ikke medfører en akutt fare for trafikksikkerheten, vil det måtte vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle