Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomsterveien 32
  • Beskrivelse: Hei. Jeg bor i blomsterveien 32. Veien opp til huset går også til en fotballbane som er et fellesområde. Denne veien har blitt ganske dårlig i det siste. Hvem har ansvaret for å holde den i orden?
    Blomsterveien 32
  • Svar: Hei! Vi er usikker på hvor du mener, men vi har utbedret en del i dette området, men dersom det er noe annet du mener, hører vi gjerne fra deg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle