Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Kråkevn. fra nr 50 til slutt trenger en oppgradering, asfalten er kjørt i stykker (av snøfreseren) og veien er nedkjørt, dype spor i hjulspora.
    Kråkevegen
  • Svar: Hei! Vi vil foreta en befaring i neste uke, og vil etter dette foreta en prioritering. Dersom forholdene ikke medfører en akutt fare for trafikksikkerheten, vil det måtte vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle