Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandvalvegen 796

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Brandvalvegen 796
  • Beskrivelse: Har ikke vann
    Brandvalvegen 796
  • Svar: Hei, dette var i forbindelse med vannlekkasjen i høst. Lekkasjen og bortfallet av vann ble utbedret samme dag som problemet oppstod. Mvh Jonas Dahl, GIVAS
Se 20 siste saker eller alle