Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Jernbanegata
  • Beskrivelse: Skråningen fra Klonteig ned mot Jernbanegata tilhører Kongsvinger kommune, og vi ønsker at kommunen hogger ned et stort tre og ellers bruker ryddesag for å kutte ned mindre trær, ugress osv. Vi ønsker å ha dette gjort før løvene faller fra trærne og tetter igjen takrenner osv. på husene nærmest trærne.
    Jernbanegata
  • Svar: Park og Idrettsavdelingen skal se på dette.
Se 20 siste saker eller alle