Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: Farlig hull i asfalten ved Lierdammen. Grusveien trenger å skrapes da det er mange hull og regnværsgrøfter i veien. MVH Åge Snare.
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Forholdene er utbedret! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle