Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Liavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Liavegen
  • Beskrivelse: Når skal dere gjøre noe med Liavegen? Vegen er i utrolig dårlig forfatning. Grøftekantene er høyere en selve vegen og tar ikke unna regnvann som kommer. Når det regner blir det store renner og spor nedover grusen. På høy tid å prioritere!!
    Liavegen
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over forholdene, men vegen blir ikke prioritert da det er planlagt vann- og avløpsrenovering i området, noe som medfører at vegene vil bli gravd opp. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle