Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.09.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bukkene bruses veg
  • Beskrivelse: jeg lurer på om det er mulig og kunne fjerne en del skog i området som er merket med røde tegn. Det ser veldig uryddig ut og det er mange "ødelagte" og "Nakne" trær som trengs og felles. Kunne dere kommet på befaring for og se? Det hadde og vært veldig flott med tanke på bedre utsiktsmuligheter over flotte Kongsvinger! med tanke på framtidige innflyttere hadde satt pris på, det må jo bedre mulighetene for at flere får opp øynene i dette området, de som drar på harrytur fra Oslo vil jo se området her enda bedre og!
    Bukkene bruses veg
  • Svar: Kongsvinger kommune holder på å registrerer områder som skal hogges/ryddes i løpet av høsten.
Se 20 siste saker eller alle