Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Store hull utenfor Holtvegen 12. Må utbedres snart! Har blitt tatt opp tidligere uten at noe skjer.Det er virkelig ille nå.
    Holtvegen
  • Svar: Hei! Dersom dette medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil det bli ordnet raskt, hvis ikke må det kanskje vente noe. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle