Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg og Jarenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg og Jarenvegen
  • Beskrivelse: Vegkantene må bli ryddet i krysset der man kjører av Jarenvegen og inn på Tjernsbergsveg, man har ikke mulighet å se om det kommer noe fra Jarenvegen, da det er høye brusker/kratt som hindrer utsikten. Samme er når man svinger fra Tjernbergsveg og skal på Jarenvegen på høyre side.
    Tjernsbergsveg og Jarenvegen
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette! Med vennlig hilsen Teknisk forvatning
Se 20 siste saker eller alle