Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Goggestredet 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Goggestredet 32
  • Beskrivelse: Dype hull i allerede lappede steder etter graving for mange år siden. Fare for skader på dekk og understell. Ser meg også grådig lei på all grisekjøring i forbindelse med alle som skal til Brandvol gartneri. Det bør så absolutt etableres fartsdumper. Ingen hensyn til barn, dyr eller voksne som ferdes på veien. Gartneriet får bruke sin egen avkjøring til RV 2!
    Goggestredet 32
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på dette forholdet. Når det gjelder farshumper, noterer vi oss dette, men kan ikke love om det blir prioritert i denne omgang. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle