Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreia badeplass

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.07.2014
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Bæreia badeplass
  • Beskrivelse: Veldig fint på Bæræia, men toalettene der er svært skitne. Barn og voksne vil ikke bruke dem. Det er så mange mennesker der nå at de bør vaskes daglig.
    Bæreia badeplass
  • Svar: Toalettene blir vasket daglig i ukedagene. Problemet er etter en helg med stor trafikk der toalettene ikke blir rengjørt mellom fredag og mandag. Vi har dessverre ikke kapasitet til å sette på ekstra mannskap i helger. Med hilsen Park og idrettsavdelingen.
Se 20 siste saker eller alle