Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Alfsgate/Storgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Alfsgate/Storgata
  • Beskrivelse: Hei. Ny kum i krysset Alfsgata/Storgata. All grus som skal ligge i gøfta over den kummen ligger i veien i krysset etter regn. Kan være farlig med tanke på syklister som kommer i full fart ned Storgata.
    Alfsgate/Storgata
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se nærmere på disse forholdene! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle