Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Det er nå mange store hull i Stasjonsvegen på Roverud. Den trenger sårt litt lapping eller en runde med veghøvelen.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Dersom hull medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil det bli fikset raskt, hvis ikke må det vente til vår vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle