Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hyllebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Hyllebærvegen
  • Beskrivelse: Mye hull, veldig dårlig asfalt i Hyllebærvegen, fra orrevegen opp til Markjordbærvegen.
    Hyllebærvegen
  • Svar: Hei! Hull som utgjør akutt fare for trafikksikkerheten, eller som medfører skader kjøretøy som holder fartsgrensen på stedet, vil bli reparert raskt. Hvis ikke må det vente til vi kjører vår vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle