Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

krysset ved åmodtgården

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.07.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: krysset ved åmodtgården
  • Beskrivelse: her bør/må hekken gjøres noe med før det skjer en ulykke.må legge seg godt rundt i svingen her for og komme rundt og kommer det da en opp bakken smeller det.
    krysset ved åmodtgården
  • Svar: Videresender denne saken til de som har med veg i teknisk forvaltning, som vil se nærmere på dette når de er tilbake fra ferie. Mvh Park og Idrettsavdelingen.
Se 20 siste saker eller alle