Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konduktørvegen 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Konduktørvegen 6
  • Beskrivelse: Hei! Det ble for noen år siden lagt nye kloakkrør i Konduktørvegen, med full rehabilitering av rørgatene. I den senere tid har det sunket ned et parti i veien der hvor rørene ble lagt, og jeg tenkte at det kanskje kan være lurt å sjekke dette slik at det ikke er rør som er glidd fra hverandre. Asfalten har sunket ned ca 20 centimeter. Kan jo være masseforflytning, men er vel best å være på den sikre siden. Dette er i Konduktørvegen, og er i veien mellom nummer 1 og 6.
    Konduktørvegen 6
  • Svar: Takk for at du sier i fra! Vi la et nytt anlegg der og er klar over situasjonen. Vi har kjørt en TV inspeksjon og det er en lokal masseforskyving i grunnen. Det er under vurdering hva vi skal gjøre med dette. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle