Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bievegen 8, 2216 Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bievegen 8, 2216 Roverud
  • Beskrivelse: Gammel granhekk i Bievegen 8 vokser 1,5 meter inn i Bievegen 6. De vil ikke gjøre noe med det selv. Jeg klarer ikke pga sykdom. Dette medfører stygge, grønne vinduer hos meg, maur inn mot huset og forsøpling. Prydbuskene mine og steinmuren min ødelegges. Det går ikke an å snakke dem til rette. Det er Bievegen 8 som eier hekken.De presser oss til å kutte av den, makan....
    Bievegen 8, 2216 Roverud
  • Svar: Svart på pr telefon tidligere.
Se 20 siste saker eller alle