Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øyermoenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.05.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øyermoenvegen
  • Beskrivelse: Veien mellom Lunderseter og Øyermoen er full av Asfalt som mangler på kantene, problemet er jo at hvis man møter biler og har lagt seg litt ut i veien, for å unngå å kjøre ut, er dette rett og slett skummelt. Håper dere kan lappe litt sammen på kantene der det mangler asfalt.
    Øyermoenvegen
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunale veger, og dermed ikke vårt ansvar. Du må rette din henvendelse til statens vegvesen som er vegholder for denne vegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle