Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A.Hexumsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: O.A.Hexumsvei
  • Beskrivelse: 1.oktober 2013 sendte vi inn en forspørsel om fartsdumper i O.A.Hexumsvei. Løkka er godt besøkt og besøket er økende. Nå har vi planer om flere lekeapparater for barn mellom 1-4 år og lurer derfor på hvordan saken står i år?
    O.A.Hexumsvei
  • Svar: Hei! Det vil bli laget en prioritert liste over behovet for fartsreduserende tiltak i Kongsvinger. Vi har fått tildelt noen midler til trafikksikkerhetstiltak utover vanlig vedlikeholdsbudsjett, og vil bruke disse til dette. Kan ikke love noe, men det ser for tiden lyst ut. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle