Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vegene gjennon bysentrum fra øvrebyen til rasta.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: vegene gjennon bysentrum fra øvrebyen til rasta.
  • Beskrivelse: Er ikke tiden inne til å koste gatene. Det er temmelig støvete for vi som går til og fra arbeid.Trafikken blåser opp store støvskyer, særlig tungtransporten.
    vegene gjennon bysentrum fra øvrebyen til rasta.
  • Svar: Hei! Det er ulike vegholdere (eiere) gjennom Kongsvinger. Statens vegvesen har ansvaret for riks- og fylkesveger. Henvendelser som gjelder disse vegene, må rettes dit. Når det gjelder de kommunale vegene, er vi ikke sikker på om vi har penger til mer enn en runde med soping av vegene. Denne runden er planlagt gjennomført før 17. mai. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle