Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 18-20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sidselrudstien 18-20
  • Beskrivelse: Store hull i veien, trenger grus og asfalt.
    Sidselrudstien 18-20
  • Svar: Hei! Forholdene vil bli utbedret dersom det medfører akutt fare for trafikksikkerheten. Hvis ikke må det kanskje vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle