Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen 216

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen 216
  • Beskrivelse: Hul, midt i vegen, ca 40cm bredt og 60-70cm dypt. Ser ut til at stikkrenna under vegen er ødelagt.
    Snarevegen 216
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Forholdet er nå utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle