Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vingersjøvegen
  • Beskrivelse: Ekstremt mange og store hull i vegen. Fra innkjøring fra Kongevegen til bakken ned mot kraftstasjon, og fra bunn av bakken bortover hele sletten. Ber om rask utbedring da det har vært slik lenge og blir bare verre.
    Vingersjøvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Det er nå meldt flere dager med fint vær, vi vil derfor se om vi får høvlet vegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle