Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstadveien
  • Beskrivelse: 2 kjempe store hull i veien
    Tråstadveien
  • Svar: Hei! GIVAS er bestilt til å vurdere og evt utbede forholdet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle