Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tors veg
  • Beskrivelse: Dype spor i veien blir ekstra dype med slaps i tillegg. Når skal denne veien fikses? Og den må skrapes ofte nå med snø og slaps. Vennligst kom på befaring og se selv!
    Tors veg
  • Svar: Hei! Forholdene med slaps o.l. er utbedret, men det er ikke besemt eksakt når vegen vil bli utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle