Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre badstuveg
  • Beskrivelse: altfor dårlig strøing opp denne vegen. Hver eneste dag sliter biler med å komme seg opp her.
    Øvre badstuveg
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdet, men kan ikke love at det skal være strødd til en hver tid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle