Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvegen, 2209 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stærvegen, 2209 Kongsvinger
  • Beskrivelse: 1. Stærevegen er i så dårlig forfatning nå så jeg kommer ikke frem med bilen min lenger. Hullete i begynnelsen av veien og resten av veien er blitt så sporete at bilen min "subber" nedi. Veien er altså veldig høy på midten. 2. Kråkevegen har jo fått gatelys nå, bra. Det er jo gatelys i Stærvegen å, men med de gamle lyspærene. Hadde det vært mulig å fått samme lyspærer i Stærvegen som i Kråkevegen? de lyser opp så mye bedre.
    Stærvegen, 2209 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi beklager at vegen ikke oppleves som tilfredsstillende. Det er heller ingen umiddelbare planer om å utbedre Stærvegen. Hull som medfører trafikkfare, eller akutt fare for skade på kjøretøy, vil bli utbedret. Ellers oppfordrer vi til å tilpasse farten etter forholdene. Vi skal foreta en befaring, for å vurdere eventuelle tiltak. Din henvendelse om gatelys er videresendt til Geir Harald Korsmo, som er vår man på dette området. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle