Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

ole bogersvei 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: ole bogersvei 19
  • Beskrivelse: Jeg undres over hvor mange krefttilfeller/dødsfall det er i Ole Bogersvei/W C vei. Har det noe med radon å gjøre? I annenhvert hus og i mange hus etter hverandre. Mange dødsfall siste 10 år. Unormalt? Jeg bare undrer
    ole bogersvei 19
  • Svar: Hei! Dine betrakninger vil bli videresendt til kommunelegen. Det vil ikke bli gitt svar på henvendelse via disse sidene. Ønskes svar, ber vi deg ta kontak med kommunelegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle