Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Brusesveg i Kongsvinger¨

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukkene Brusesveg i Kongsvinger¨
  • Beskrivelse: Hei! I svingen like over innkjøringen til Langvenna har det i flere år vært et oppkomme av vann som renner over veien og på vinterstid lager problematiske kjøreforhold. På dette stedet står det hver dag mange skolebarn som skal med bussen og det kan være med "livet som innsats" at det går bra. Dette forholdet har jeg og sikker mange flere med meg tilskrevet dere om uten at det pr. dato har blitt utført noen reprasjon av dette. Her kan det en dag skje en ulykke og jeg vil tro at det ikke vil være veldig behagelig å være ansvarlig for vedlikeholdet og bli stilt til ansvar for dette. Jeg vil på det mest innstendige be om at dere foretar en befaring og iverksetter tiltak for utbedring. På forhånd takk. God Jul. Erik Duelien
    Bukkene Brusesveg i Kongsvinger¨
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse! Vi skal foreta befaring for å vurdere eventuelle tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle