Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.03.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Kan dere ta en befaring på hull i asfalt og overvannskummer i Holtvegen. Ved Holtvegen 14 er det pr. i dag et hull på ca 20 cm dybde med en omkrets på ca 60 cm. Overvannskummer fra Holtvegen 18 til 36 bærer sterkt preg av teleproblematikk. Man ser tydelig at det er lavbrekk i asfalt rundt kummer og at kummene her hevet grunnet telehiv. Dette skaper svært dårlige kjøreforhold i Holtvegen. Etter utbedringen i krysset Holtvegen / Anna Qvams veg ble det bra i det i området. Håper det kan iverksettes liknende utbedring opp Holtvegen mot Holtjordet.
    Holtvegen
  • Svar: Hei! Av enn eller annen grunn har denne saken ikke vært synlig på vårt systmem, men dukket opp nå ved restarting. Vi er svært lei oss for at du ikke har fått svar tidligere, og beklager det på det sterkeste. Dersom forholdet ikke er utbedret, vennligst gi oss en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle