Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.12.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kabberudvegen
  • Beskrivelse: Da veien ikke blir prioritert ved strøing om vinteren, kunne det være fint om strøkassen Deres som står i bakken opp Kabberudvegen, blir fylt opp med sand under vinterhalvåret. Dette gjør at vi kan hjelpe oss selv ved behov når strøbil uteblir. Ble lovet forrige vinter at denne skulle fylles opp, men dette ble ikke utført.
    Kabberudvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Strøkassen er nå fylt opp med sand. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle