Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Kongsvinger
  • Beskrivelse: Kongsvinger gror igjen ;-( burde ta ett kraftak i vinter fjerne buskas langs strandpromenade fra tråstad ung til tennisbanen,Markensveien ved krokveien ++++++
    Kongsvinger
  • Svar: I løpet av neste måned vil Park og Idrettsavdelingen starte arbeid med rydding og tynning langs strandpromenaden. Med vennlig hilsen KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle