Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen
  • Beskrivelse: Ingen snømåking til nå og det ligger minst 20 cm i vegen
    Tranebærvegen
  • Svar: Hei! Snør det så kommer brøytebilen, men en del skoleveger og steder med kjente problemer vinterstid o.l. blir prioritert først. I tillegg kan det variere hvor man er, og hvor høyt oppe man er i Kongsvinger ifm snødybden. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle