Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvei 14A-14B

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre Badstuvei 14A-14B
  • Beskrivelse: Mangler asfalt i utgravd område i veibanen. Skarpe kanter. Regner med at det blir en overraskelse for brøytebilen også da den tiden kommer. I samme området renner det vann ut i veien som danner issvuller, hva med en grøft til sluket som allerede er der?
    Nedre Badstuvei 14A-14B
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se næremere på dette tilfellet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle