Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

krysset ved bokfinkveien og gråspurvveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: krysset ved bokfinkveien og gråspurvveien
  • Beskrivelse: Masse søppel som er henslengt
    krysset ved bokfinkveien og gråspurvveien
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk frovaltning
Se 20 siste saker eller alle