Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen/Gråspurvvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Bokfinkvegen/Gråspurvvegen
  • Beskrivelse: I krysset Bofinkvegen/Gråspurvvegen ved den nedlagte butikken står det en søppelcontainer. Denne har stått siden i sommer og det er nå søppel som møbler og sorte sekker ved siden av også. Det står en plakat at den tilhører Gråspurvvn 77. Leder for Gråspurvvn borettslag ble kontaktet for 3-4 uker siden, men ingenting har skjedd. Det er ønskelig at denne containeren blir fjernet da den vil være til hinder i fht eventuell snøbrøyting og brann. Tenker også på at dette er en yndet plass for mus og rotter. Vil vel også si at den er feilparkert. Håper dere kan hjelpe.
    Bokfinkvegen/Gråspurvvegen
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk frovaltning
Se 20 siste saker eller alle