Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia
  • Beskrivelse: Mangler lys i den ene gatelykta på lekeplassen.
    Øvre Skogvei, Lekeplassen i Glåmlia
  • Svar: Dette er anlegg som kommunen ikke står som drifter/eier av, selv om de står på kommunal grunn. Disse anleggene vedlikeholder av respektive idrettslag og foreninger uten at kommunen har noe ansvar.
Se 20 siste saker eller alle