Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

melbærvegen 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: melbærvegen 4
  • Beskrivelse: I hele byen her blir det etter vinteren kvalmt å gå tur da hundeskitten kommer frem. Har bare et tips om sorte hundeposter på et stativ over søppelbokser på stolper. Dette har jeg sett v Rælingen i mange år og lurer på om vi kan få sånt her også. Jeg har hund selv og kjøper 10 ruller av gangen for ikke å gå tom for disse. De koster kr 10,- men veldig mange kjøper ikke eller tar ikke opp og dette er leit og ekkelt.
    melbærvegen 4
  • Svar: Hei! Du har rett, dette kan være et problem. Likevel er det den enkeltes ansvar å plukke opp etter sin hund. Vi skal viderebringe din henvendelse til KKEiendom, men kan ikke love at tiltak blir iverksatt. Dersom folk tillot at man kastet hundeposer i deres søpledunker, ville det også bidratt til mange gode alternativ. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle