Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg
  • Beskrivelse: Vegen trenger å bli skrapt, veldig mange natrulige fartsdumper.
    Tjernsbergsveg
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene! Pengene er brukt opp, men dersom foreholdene medfører en akutt trafikkfare, eller man kan skade kjøretøyet, vil tiltak bli foretatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle