Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukåsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukåsveien
  • Beskrivelse: Kommer snart ikke hjem med bil i Bukåsveien. Digre hull der den starter. bare noen få meter det dreier seg om. Fylle i hull først, så litt grus oppå der igjen.Hjelp!!!!
    Bukåsveien
  • Svar: Hei! Vi skal se på dette, og vurdere tiltak til uka. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle