Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusgt 7-9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rådhusgt 7-9
  • Beskrivelse: Stort hull asfalt i krysset Rådhusgt - Brugt ved siden av kum. Gjelder også rådhusgt 14 utenfor inngang 4 til Kongssenteret. Dette hullet er fikset flere ganger før.
    Rådhusgt 7-9
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se på forholdene, og vurdere tiltak til uka. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle