Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lierkrysset - Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lierkrysset - Granli
  • Beskrivelse: Savner ny asfalt på Fv345 mellom Lierkrysset og Granli, som etter planen skulle legges i 2013. Ref. http://www.vegvesen.no/_attachment/464013/binary/762891?fast_title=Tabell+som+viser+dekkelegging+i+Hedmark+2013.pdf Bør ihvertfall få tett igjen alle nye hull som har oppstått etter at vegen ble høvlet i våres!
    Lierkrysset - Granli
  • Svar: Hei! Dette er forhold som gjelder statens vegvesen. Statns vegvesen treffes best slik: Statens vegvesen, region øst. www.vegvesen.no firmapost-ost@vegvesen.no tlf. 02030 Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle