Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kryyset mell1oom Georga Stangs gate og Løkkegate, og kryseet ved Sisseners gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: kryyset mell1oom Georga Stangs gate og Løkkegate, og kryseet ved Sisseners gate
  • Beskrivelse: Etter mye lastebiltrafikk opp og ned Georg stangsgate i forbindelse med gravarbeid utført ved Røhneløkke, er nederste delen av veidekke på George Stangs gate temmelig oppkjørt.Asfaltdekke er ødelagt
    kryyset mell1oom Georga Stangs gate og Løkkegate, og kryseet ved Sisseners gate
  • Svar: Hei! Vi befarte vegen i dag, og ser at den ikke er den beste stand. Men den er heller ikke i slik stand at det er behov for akutt vedlikehold. Det vil derfor ikke bli gjort noe med denne vegen i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle