Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Amundvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.10.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Amundvegen
  • Beskrivelse: Øvre del av Amundvegen i Digerudlia er en av byens bratteste grusveier. Den er i dårlig forfatning etter forsommerens regnskyll.Er det mulig å få til skraping før vinteren kommer? Mvh Magne Salberg
    Amundvegen
  • Svar: Hei! Var nok litt snar i vårt forige svar. Amundvegen er privat veg, og vil ikke bli vedlikeholdt av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle